Виконуй рішення суду: Під вікнами Кернеса розпочався громадський протест (ФОТО)

У Харкові мешканці міста протестують проти підвищення тарифів на електричний транспорт, незабаром розпочнеться «Хода злих харків’ян»

Як передає Depo.Харків, учасники заходу зібралися біля центрального входу до будівлі Харківської міської ради на площі Конституції, 7. У заході беруть участь кілька сотень громадян, кількість мітингувальників збільшується.

Люди тримають плакати з написами «Сервис в начале. 8 грн потом», «Метро по 5», «Гена, не грай в наперстки з громадою», «Кернесу закон не писан», «Отставка Кернеса – спасенне Харькова», «Мы за прозрачную деятельность», «Закон – не політика, це обов’язок!» та інші.

Крім цього, учасники мітингу тримають прапори «Правого сектору» та низки харківських громадських організацій. Координатори мітингу використовують звукопідсилювальну апаратуру. Люди скандують «Виконуй рішення суду», «Закон один для всех!»

Мешканці Харкова вимагають від міської влади виконувати рішення суду та повернути вартість проїзду в метро до 5 грн, у трамваях, тролейбусах – до 4 грн.

Після мітингу під входом до міської ради учасники заходу колоною вирушать до готелю «Національ» на проспекті Науки, де мешкає мер Харкова Геннадій Кернес.

Як повідомляв Depo.Харків, проїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн.

6 лютого харків’яни у зв’язку із подорожчанням вартості проїзду у метро масово поповняли електронні картки.

У Харкові подали до суду позови про скасування рішень виконавчого комітету міськради про підняття тарифів на проїзд.

Харківський окружний адміністративний суд 19 лютого розглянув заяви про забезпечення позову про призупинення рішень щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Суд ухвали призупинити підвищення тарифу, однак міська влада проігнорувала цю ухвалу.

kh.depo.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*