У Харкові впливовий промисловець вийшов із партії «Самопоміч»

У Харкові з партії «Самопоміч» вийшов депутат обласної ради Назар Ванюшин

Як передає Depo.Харків, про це на своїй сторінці у «Фейсбук» сьогодні, 2 серпня, повідомив депутат Харківської облради, секретар постійної комісії з питань бюджету облради Назар Ванюшин.

«30.07.2018 прийняв для себе непросте рішення та написав заяву про вихід з Політичної Партії «Об’єднання «Самопоміч» (копію додаю до поста). Причин декілька, але основна причина — це різні погляди на методи роботи Партії в Харківській області, зокрема, та в Україні взагалі. Я працюю у Керамічній Групі «Голден Тайл», основним виробничим активом якої є Харківський плитковий завод, лідер з виробництва керамічної плитки України та Східної Європи. Як промислова Група, ми бачимо позитивні тенденції розвитку Харківщини і України», — наголосив Ванюшин.

Він підкреслив, що голова Харківської ОДА «є ефективним менеджером, який чує бізнес, завжди пропонує свою підтримку чи пораду у разі її потреби». «Така сама є і її команда заступників – орієнтована на підтримку та результат, незалежно від форми власності. Я бачу, що промислове виробництво області, та економіка в цілому зростають, заробітні плати зростають. Так, воно все рухається не так швидко, як ми всі очікували, але головне те, що все рухається у правильному напрямку», — зауважив депутат.

«Обрана Партією стратегія на постійну критику влади, на мій погляд, не дає можливість бути максимально ефективними. По багатьом питанням можливо ефективно та конструктивно співпрацювати, вести конструктивний діалог, від чого, у свою чергу, виграють насамперед наші виборці та усі мешканці області. Виходячи з того, що я чув та мав досвід спілкування, обласна влада зацікавлена в креативних та інноваційних проектах, ідеях, створенні нових виробництв та нових робочих місць. У цьому є принципова розбіжність між моїми поглядами та тими заявами, які лунають від представників Партії», — підкреслив Ванюшин.

Депутат зауважив, що багато разів озвучував свою позицію та свої думки з цього приводу на засіданнях фракції, а також під час своїх голосувань за бюджетні ініціативи та програми обласної влади.

«Я вважаю, що результатом роботи депутатів, навіть опозиційних, мають бути конкретні результати, реалізовані проекти та профінансовані програми, а не критика без конкретних пропозицій. І такі приклади успішної співпраці, я як секретар бюджетної комісії обласної ради можу навести. Коли обґрунтовані пропозиції нашої фракції обговорювалися та вносилися до бюджету або до програм. Тобто можна працювати та мати конкретні результати», — підсумував він.

Як повідомляв Depo.Харків, 23 липня стало відомо про вихід із фракції «Самопоміч» у міськраді депутата Ігоря Черняка, а також про вихід із партії і фракції «Самопоміч» у Харківської облраді депутата Дмитра Булаха.

kh.depo.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*