У Харкові суд оголосив у розшук соратника Кернеса, який шпигував для ФСБ (ДОКМУЕНТИ)

У Харкові суд оголосив у розшук голову Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, якого підозрюють у державній зраді

Про це йдеться в рішенні Київського районного суду Харкова, яке в своєму розпорядженні має Depo.Харків.

Згідно з документом, досудовим розслідуванням встановлено, що Мусєєв в період з 26 липня по 12 вересня 2018 року, перебуваючи за межами України, діючи на шкоду державній безпеці, використовуючи заздалегідь обумовлені засоби зв’язку для передачі інформації, надав представникам Росії допомогу у проведенні підривної діяльності проти України шляхом розміщення на електронному ресурсі файлу зі службовою інформацією Міноборони.

Встановлено, що 26 липня Мусєєв покину територію України та не повернувся. 28 вересня він був викликаний слідчим для повідомлення про підозру у скоєнні злочину за ч. 1 ст.111 Кримінального кодексу України, однак у зазначений час не з’явився та причин цього не повідомив. 2 жовтня повідомлення про виклик до слідчого вручили адвокатам Мусєєва, однак він не зявився і цього разу.

У зв’язку із цим суд оголосив Мусєєва у розшук на території України та у міжнародний розшук.

Крім того, слідчий суддя вважає доведеним існування ризиків того, що Мусєєв може переховуватися від органів досудового розслідування, знищити або спотворити докази, вчинити інше кримінальне правопорушення, у зв’язку із чим суд дозволив слідчому затримати Мусєєва з метою приводу до Київського районного суду для участі у розгляді клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Як повідомляв Depo.Харків, 3 жовтня стало відомо, що СБУ викрила припинила та задокументувала діяльність голови однієї з районних адміністрацій Харкова — Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, котрий під час перебування у 2015 році на територію тимчасово окупованого Криму був завербований ФСБ Росії.

Крім того, задокументований факт наявності у харківського чиновника подвійного громадянства.

Мусєєву повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) та планується оголошення його у розшук у зв’язку із тим, що зараз він переховується на території Росії.

kh.depo.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*