У Пісочині розпочали будівництво початкової школи та дитячого садка, — Світлична (ФОТО)

У Харківській області з’явиться нова початкова школа та дитячий садок

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» написала голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

«У Пісочині продовжуємо будувати. Після збудованої минулого року школи «Мобіль» та спортивного комплексу розпочинаємо будівництво дитячого садка і початкової школи.

Буде найсучасніший комплекс! 3-и поверхова будівля для початкової школи на 240 місць та 2 поверхи для дитячого садка на 95 місць, і, безумовно, спортивна зала та всі умови для інклюзії. Меблі, техніка — все за світовими стандартами. Збудуємо швидко, сьогодні вже розпочали. З такою новиною Пісочин зустрічає День народження!», — написала Світлична.

У прес-службі Харківської ОДА додали , що «перший камінь» будівництва нової початкової школи та дитячого садка заклали в Пісочині вчора, 22 вересня. Початкова школа та дитсадок з’являться у мікрорайоні «Надія», де сьогодні тут проживають близько 150 дітлахів віком від 3 до 6 років та більше 200 дітей від 6 до 10 років.

«Дитячий садок в мікрорайоні «Надія» мав з’явитися ще понад 20 років тому. Люди дуже чекають на нього, і ми виправимо цю несправедливість. Ми змогли побудувати з нуля за 2,5 роки школу в мікрорайоні «Мобіль», відкрили сучасний спортивний комплекс, в якому понад 500 дітей займаються у секціях безкоштовно. Спільними зусиллями реалізуємо і цей проект, — сказала Світлична. — Завдяки децентралізації, маємо зміцнені місцеві бюджети та можливість фінансувати такі об’єкти. Будемо робити все, щоб наші діти вчилися в комфортних умовах».

Кошти на початок робіт вже виділено з районного та пісочинського бюджетів. Школярам з мікрорайону «Надія», щоб потрапити до школи, потрібно переходити через залізничні колії та трасу. Коли школа з’явиться в мікрорайоні, дітям буде набагато безпечніше, говорять батьки.

Голова Пісочинської селищної ради Олег Чернобай подякував Світличній за підтримку проекту та можливість розвивати селище.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області пройшов фестиваль «Весілля в Малинівці», який зібрав 75 тисяч гостей.

kh.depo.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*