У Кернеса пояснили, чому харків’яни і далі ходитимуть «дерев’яними тротуарами» у центрі (ФОТО)

Тимчасові «дерев’яні тротуари» на вулиці Сумській та проспекті Науки встановлені законно

Про це йдеться у відповіді секретаря Харківської міськради Олександра Новака на прохання прибрати тимчасовий дерев’яний тротуар і зробити повноцінну пішохідну зону на проспекті Науки та вулиці Сумській, передає Depo.Харків.

У відповіді сказано, що між будинками №55 та %57 по вулиці Сумській огороджена земельна ділянка. Уздовж вулиці, «займаючи частину тротуару, влаштована крита галерея для проходу пішоходів». «Інша частина тротуару вільна для безперешкодного руху пішоходів», — сказано у повідомленні.

Вказана земельна ділянка площею надана в оренду на підставі договору від 4 березня 2014 року терміном до 31 грудня 2018 року. «У зв’язку з неприпиненням належним чином договору оренди землі відсутні підстави для підготовки проекту рішення виконавчого комітету міської ради про звільнення території міста від розміщеного об’єкта», — сказано у повідомленні.

Щодо тротуару по проспекту Науки Новак зазначив, що міськрада від 23 грудня 2005 року надала в оренду земельну ділянку на вказаному проспекті для будівництва офісної будівлі терміном до 31 грудня 2007 року (але не пізніше прийняття об’єкта в експлуатацію) і подальшої експлуатації об’єкта терміном до 31 грудня 2030 року.

«Також повідомляємо, що в реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих і будівельних робіт та свідчать про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів Державної архітектурно-будівельної інспекції України, відсутня інформація щодо об’єкта по проспекті Науки, 25», — сказано у повідомленні.

У мерії додали, що Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Харківській області надала приватному підприємству дозвіл на виконання будівельних робіт. У 2016 році була проведена позапланова перевірка, під час якої представник підприємця надав проект організації будівництва підготовчого періоду. «Зазначеним проектом передбачено, зокрема, зведення тимчасового огородження будівельного майданчика та влаштування критого пішохідного проходу вздовж проспекту Науки», — йдеться у відповіді на петицію.

«Орендарі вищезазначених земельних ділянок попереджені про необхідність утримання переходів в належному стані для безпечного пересування жителів міста», — сказано в повідомленні.

Як повідомляв Depo.Харків, за даними автора петиції на проспекті Науки замість будмайданчика огороджена звичайна парковка, яка займає всю пішохідну зону.

kh.depo.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*