У аеропорту Харкова через погоду зірвався розклад руху літаків (ФОТО)

Міжнародний аеропорт «Харків» у другій половині дня приймає та відправляє рейси за розкладом

Про це повідомляється на онлайн-табло Міжнародного аеропорту «Харків», передає Depo.Харків.

Згідно відомостей із табло, рейс авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» сполученням Харків – Київ (Бориспіль), що мав відправитися сьогодні, 8 листопада, о 7:05, затриманий на майже 7,5 годин – до 14:25.

Рейс авіакомпанії «Турецькі авіалінії» сполученням Харків – Стамбул, що мав відправитися сьогодні, 8 листопада, о 10:15, затриманий на майже на 4 години — до 14:00.

При цьому також затримано прибуття до Харкова рейсу авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» з Тель-Авіва (мав прибути сьогодні, 8 листопада, о 4:45, очікуваний час прибуття – 13:10), а також рейсу «Турецьких авіаліній» зі Стамбула (мав прибути об 11:05, очікуваний час прибуття – 13:10).

На сайті авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» вказано, що затримка відбулася через несприятливі погодні умови у Харкові. «У зв’язку з несприятливими погодними умовами аеропорту Харків інформуємо про посадку наступного рейсу на запасний аеродром: PS 794 Тель-Авів — Харків від 8 листопада. Запасний аеропорт: Міжнародний Аеропорт Києва Бориспіль», — йдеться в повідомленні.

На сайті авіакомпанії «Турецькі авіалінії» про причини затримки харківського рейсу не повідомляється. Зазначено тільки, що рейс затримується.

Нагадаємо, що сьогодні, 8 листопада, вранці в Харкові спостерігався незначний туман. Температура повітря становила близько 3 морозу.

Як повідомляв Depo.Харків, проектну пропозицію пам’ятника Героям Небесної Сотні і площі навколо нього представили в Харкові.

kh.depo.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*