Світлична та Ярославський розповіли студентам своєї альма-матер рецепт успіху (ФОТО)

Керівник Харківської обладміністрації Юлія Світлична та харківський бізнесмен Олександр Ярославський зустрілися зі студентами університету харчування й торгівлі

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

В ОДА зазначили, що видатні випускники вишу – Світлична та Ярославський, відповіли на питання тих, хто зараз здобуває в ньому вищу освіту.

Представляючи аудиторії почесних гостей, ректор ХДУХТ Олександр Пономаренко відзначив, що за роки незалежності України університет випустив понад 30 тисяч спеціалістів та магістрів.

«Наші випускники працюють в усіх куточках не тільки України, але й усього світу, — наголосив Пономаренко. – У тому числі професорами в університетах США, Канади, Ізраїлю, Німеччини. Серед них — багато керівників підприємств та організацій, великого, середнього та малого бізнесу, торгівлі, готельного й ресторанного бізнесу, банків тощо. Багато політичних діячів. Але сьогодні ми раді привітати в альма-матер найбільш видатних та авторитетних випускників, які досягли найбільших успіхів у своєму житті, сформували себе як особистості державного та міжнародного значення».

Керівник вишу подякував Світличній та Ярославському за знайдений ними час на зустріч зі студентами.

Відкриваючи спілкування, голова ОДА відзначила, що спеціальність «міжнародна економіка», яку вона отримала в стінах ХДУХТ, дійсно стала в нагоді у житті.

«Сьогодні як віце-президент Конгресу місцевих влад Ради Європи я спілкуюся вільно та маю можливості комунікації з депутатами різних країн світу, з представниками різних організацій. Та навіть перше в історії засідання Моніторингового комітету Ради Європи провели в Україні – в Харкові. Майже 120 депутатів з 47 країн світу приїздили сюди – подивитися, що таке Харків, та впевнитися в тому, що Харків – дуже надійне, спокійне, мирне місце, щоб вкладати свої кошти та налагоджувати стосунки. Тож міжнародна економіка стане в пригоді у житті. Раджу вам навчатися добре», — звернулася до студентів керівник області.

Світлична наголосила, що зараз кожен має можливості досягти успіху в житті. «Упевнена, що кожен, хто без користі відноситься до своєї справи, без користі любить свій рідний край та свою державу, сьогодні може використати можливості й створити умови для того, щоб зміцнити рідну область та країну. Кожен з вас має рівні можливості та рівні стартові умови. Якщо ви вірите в себе, якщо ви кожного дня докладаєте максимум зусиль та працюєте над собою, ви обов’язково досягнете тих результатів або тієї мети, якої прагнете», — запевнила голова ОДА.

Ярославський підкреслив, що можливостей для кожного в Харківській області чи не найбільше, ніж у інших місцях земної кулі. Відповідаючи на одне з питань аудиторії, президент групи DCH відзначив: «Я не даю порад, куди вкладати. Я вкладаю сам. І якщо ви стежите за моїми діями, то вкладаю я в Україну».

У Світличної та Ярославського також питали про мрії, хобі, улюблені книжки та шкільні предмети, перші публічні виступи тощо. А одним з найпопулярніших запитань, які ставили гостям студенти університету харчування та торгівлі, стало класичне прохання розповісти, як досягти успіху.

«Якщо ви питаєте про рецепт – його немає, — попередила Світлична. — Але є складові, без яких, на мою думку, неможливо досягти успіху. Це наполегливість, працьовитість. Завжди залишатися людиною. Якщо ти віриш у свою справу, знаєш, для чого ти її робиш, ставиш пріоритети та цілі, ти обов’язково їх досягнеш. Вважаю, що тільки труд, великий труд зможе допомогти досягти того, про що мрієш».

Як повідомляв Depo.Харків, Світлична вдруге обрана на посаду віце-президента Палати регіонів Конгресу регіональних і місцевих влад Ради Європи.

kh.depo.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*