Стало відомо, хто володіє 15 га лісу «Осинового плеса» в Чугуєві

Київська декораторка Ельвіра Небрат стала засновником ПП «Ава-Стандарт», яке орендує «Осинове плесо» на березі Сіверського Донця в Чугуєві

Як передає Depo.Харків із посиланням на громадську організацію «Харківський антикорупційний центр«, про це стало відомо з Єдиного державного реєстр юридичних осіб.

«Осинове плесо» — це рекреаційна зона на березі річки. Земельну ділянку площею понад 15 га передали в оренду ще в 2007 році терміном на 25 років. В 2011 році за допомогою суду була укладена додаткова угода. Орендна плата за рік згідно рішенням суду склала 201,5 тис. грн, що становило тільки 3% від нормативної оцінки землі.

Раніше керівником підприємства був Юрій Логвінов. На той час Логвінов також був керівником обласного КП «Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі». А засновником значився Владислав Мітрохін. Ця людина є в багатьох фірмах, яка за сумнівними схемами отримала в користування та власність сотні гектарів рекреаційних земель по всій території області.

Дуже часто його партнером бував Вячеслав Стерін – людина з оточення колишнього губернатора Михайла Добкіна. Зокрема, вони є засновниками ОК «Житлово-будівельний кооператив «Екопарк «Сосновий бор», який отримав 206,82 га у Вовчанському лісгоспі. А телефон 380573387274 використовують різноманітні структури Стеріна, зокрема ТОВ «Український зодчий».

Однак в цьому році фірму перереєстрували з Харкова до Києва. Формально керівником та засновником стала молода декоратора

Фірма зареєстрована у квартирі, яка належить Денису Сидоренку. Він є засновником ще кількох фірм за цією адресою. Зокрема, ТОВ «Юридична фірма «Справедливість».

У реєстрі адвокатів України є лише один Денис Сидоренко, який був відомий як адвокат об’єднання «Юридичні гарантії», до якого мав відношення тесть мера Харкова Юрій Гайсинський.

Як повідомляв Depo.Харків, Харківська облрада ухвалила бездефіцитний бюджет. Депутати Харківської облради підтримали бюджет на 2019 рік із доходами та видатками у рівній сумі — 13,4 млрд грн.

kh.depo.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*