Розвитку освіти на Харківщині приділяється значна увага, — Світлична (ФОТО)

У Зачепилівському районі Харківської області капітально ремонтують школу І-ІІ ступенів

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, з ходом робіт у Орчицькій ЗОШ ознайомилась голова Харківської ОДА Юлія Світлична під час робочої поїздки до Зачепилівського району.

За відомостями прес-служби, в невеликій школа в селі Орчик Зачепилівського реконструювали покрівлю, а на цей час уже завершують повну заміну внутрішніх мереж. У подальших планах – капітальний ремонт внутрішніх приміщень. Усі роботи планують провести 2018 року. Необхідні кошти на це виділені з обласного та місцевого бюджетів.

«Розвитку освіти в області ми приділяємо особливу увагу, і ставимо перед собою завдання створити рівні умови для школярів як обласного центру, так і найменшої сільської школи. Діти однакові в місті й на селі, та повинні мати однакові можливості», — наголосила Світлична.

Загалом у 4-х класах Орчицької ЗОШ навчаються 32 учні. До нового навчального року заклад отримав і нове обладнання, а саме ноутбук, МФУ та ламінатор. Зараз сюди закупають усе необхідне для створення освітнього простору Нової української школи.

Світлична також зазначила, що у будинку культури села Руновщина на Зачепилівщині реконструювали дах та перекриття. У Рунівщині керівник області зустрілася з місцевим населенням, педагогами та співробітниками сільського будинку культури. Голова ОДА розповіла громаді про подальші плани розвитку Зачепилівського району та їх села зокрема.

Світлична підкреслила, що за останні два роки в Рунівщині реалізували одразу декілька проектів. У тому числі капітально відремонтували систему опалення місцевої школи та мережу водопостачання на вулицях Слобідській, Гагаріна та Козацькій. Роботи фінансувалися коштом обласного та районного бюджетів, зокрема, й у рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє».

Зараз триває відновлення будинку культури, який є осередком культурного життя села. Тут розміщується глядацька зала на 350 осіб, діють 5 гуртків самодіяльності, 2 танцювальні та вокальний колективи, а також клуб за інтересами для людей похилого віку. Цього року в будівлі капітально відремонтували дах та перекриття.

«Маємо підтримку Президента України, який ініціював децентралізацію, завдяки чому фінанси віддали на місця. Завдяки цьому вдається досягати результатів — і будувати, і ремонтувати, й закупати нове обладнання», — підкреслила Світлична.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області пройшов фестиваль «Весілля в Малинівці», який зібрав 75 тисяч гостей.

kh.depo.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*