На славу авторитета «Япончика»: Російський співець «блатняків» дасть концерт в юридичному університеті Харкова

У Харкові в палаці студентів Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого дасть концерт російський співак шансону Слава Медяник

Як передає Depo.Харків, на це на своїй сторінці у «Фейсбук» звернув увагу харківський адвокат Анатолій Тарасенко.

«Національний юридичний університет. Палац студентів цього колись шанованого закладу освіти. Тепер цей розплідник блювотного смаку збирає ось таких «легенд». Це робиться для того, щоб зі студентської лавки майбутні прокурори і судді знали, що найкраща сучасна пісня — це блатняцькі рашистські три акорди. Дійсно, чому б майбутнім українським поліцейським не послухати, як десантник-агресор волає, що «карти нам мєнти крапльониє раздалі»?», — написав Тарасенко.

Харківські білетні каси дійсно розпочали продаж квитків на виступ російського співака Владислава Медяника.

«Слава Медяник вже багато років входить до числа легенд шансону. Співак настійно просить ставитися до цього жанру без поблажливості, — йдеться в анонсі. — І ось тепер Владислав Медяник 22 березня виступить у Харкові з дивовижною концертною програмою. Він подарує глядачам кілька годин неймовірного музичної насолоди. Прозвучать Ваші улюблені пісні: «Кабакам кабацький дим», «Дніпропетровська братва», «Послухай, синку», «У кафе «Метелиця», «Дзинзара» і багато інших».

Довідка Depo.Харків. Владислав Медяник — виконавець шансону, легенда шансону, учасник щорічної російської Національної Премії «Шансон Року», нагороджений почесним знаком Музею Шансону «За внесок в розвиток жанру». Дискографія Слави Медяника налічує 12 альбомів. Медяник народився в сім’ї офіцера КДБ у Красноярську на Росії. Останній альбом Медяника під назвою «Про істину» написаний на вірші застреленого на Росії кримінального авторитета, «вора в законі» Вячеслава Іванькова, більше відомого під прізвиськом «Япончик».

Як повідомляв Depo.Харків, 29 жовтня 2018 року в Харкові у приміщенні палацу студентів Харківського національного університеті імені Ярослава Мудрого мала відбутися зустріч-дискусія Святослава Вакарчука «Верховенство права в Україні. Quo Vadis?». У переддень заходу Вакарчуку відмовили у наданні приміщення.

У прес-службі університету Depo.Харків повідомили, що з 29 жовтня в Харківському національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого розпочинається перевірка Фондом держмайна України. «Справа в тому, що за законом про освіту заклади освіти України не мають права використовувати майно не за освітнім призначенням», — наголосили у прес-службі. Тому, зауважили в університеті, на час проведення перевірки ХНЮУ імені Ярослава Мудрого призупинив надання в оренду приміщень для проведення не освітніх заходів.

kh.depo.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*