Моцарт з пелюшок і норовливий Азербайджан: Куди сходити на вихідних у Харкові (ФОТО)

Журналісти Depo.Харків зібрали найбільш помітні події 8 та 9 грудня, які варто відвідати харків’янам, аби відпочити від трудового тижня.

8 грудня – субота

І. Концерт для майбутніх мам «Ефект Моцарта».

8 грудня в Харківської філармонії пройде концерт «Ефект Моцарта». Це цикл лекцій-концертів класичної музики для майбутніх мам і маленьких дітей.

За твердженням фахівців в області медицини, педагогіки та мистецтва одним з факторів, що найбільш глибоко впливають на духовну і фізичну сферу людини, є класична музика. Під впливом класичної музики формується емоційна сфера людини, удосконалюється мислення, виховується доброта і чуйність. Численні сучасні дослідження показують, що прослуховування живого виконання класичної та сучасної музики дозволяє закласти основу для максимально ранньої взаємодії матері і дитини, допомагаючи вагітній жінці гармонізувати свій стан, налагодити контакт зі своїм майбутнім і вже народженим малям.

Програма концерту «Ефект Моцарта» передбачає використання великого спектра музичних інструментів з урахуванням їх тембральних і фізичних характеристик, різних стилів і жанрів музики для різноманітності стимуляції слухового аналізатора і створення різних емоційних станів. У кожному концерті звучить вокальна музика, особливе місце відводиться колисковій, виконання якої є обов’язковим.

У програмі: органна музика у виконанні Станіслава Калініна, також беруть участь солісти філармонії.

 1. Де: Харківська філармонія, вул. Римарська, 21.
 2. Коли: 8 грудня, 12:00.
 3. Вартість: 60-140 грн.

ІІ. 2-й Фестиваль «Короткий метр з Ірландії».

З 6 по 9 грудня в «Боммері» пройде 2-й Фестиваль «Короткий метр з Ірландії». У програму фестивалю увійшли 9 різножанрових фільмів: драми, комедії, пригоди, мелодрами, що мають 19 відзнак престижних міжнародних кінофестивалів, серед яких Tribeca Film Festival, Aye Aye IFF, Clermont-Ferrand ISFF, Encounters IFF, Galway Film Fleadh, Glasgow Short FF, Landshut Short FF, Provincetown IFF, Zlin IFF for Children and Youth, Underground Cinema Awards, Ireland, New Media Film Festival, Irish Film and Television Awards.

Фільми озвучено українською мовою. Тривалість програми: 78 хв.

 1. Де: вул. Полтавський Шлях, 6.
 2. Коли: 6 – 9 грудня, 18:30 та 20:30.
 3. Вартість: 65 грн.

ІІІ. Екскурсія «Міські садиби і особняки Харкова».

8 грудня відбудеться екскурсія «Міські садиби і особняки Харкова». Екскурсія по Харкову. Вам знайома фраза — «Ваш Харків сучасний і сірий, нічого дивитися?» Цей стереотип найлегше подолати в хорошому настрої і в хорошій компанії.

Так, Харків великий і сучасний. Ми тут живемо і працюємо, іноді вибираємося погуляти в центр, але хіба обійдеш пішки все найцікавіше за три години? Ви об’їде. Подорож почнеться зі старовинної садиби початку XIX століття в самому центрі міста. Далі ви сядете в теплий автобус і зробите ще п’ять зупинок. Побачите і обговоріть:

— Коли і чому в Харкові почали будувати з каменю?

— Де забудовували раніше, де пізніше, і чому?

— Як створювалися нові «елітні» двоповерхові вулиці і що таке — інтелектуальний особняк?

— З парканом або без? Перевірите особисто.

— Побуваєте в одному з найяскравіших храмів.

Ніякої сірості.

Вартість тригодинної прогулянки — 150 гривень. По дорозі будете пити гарячий імбирний чай з лимоном і дещо ще. Телефон організаторів: 050 579 3363 Сергій.

IV. Ковзанка на майдані Свободи.

З 2 грудня на площі Свободи працює льодова ковзанка. Каток є окремою зоною з власним входом (з боку парку Шевченка). Гостей зустрічають маленькі ялиночки і фігурки оленів. Грає музика (пісні з фільму «Один вдома» та інші треки по темі), а ввечері запалюються вогники.

Вартість прокату ковзанів: в робочі дні — 50 гривень, у вихідні — 70 гривень. Поки каток працює в тестовому режимі і ціни ще можуть переглядати. Зі своїми ковзанами катаєтеся безкоштовно (на даний момент — тільки в будні дні).

Перший сеанс — о 9:00, останній — о 23:00 (тривалість — 45 хвилин). У сам Новий рік кататися можна буде цілодобово.

9 грудня – неділя

І. Відчуй Азербайджан.

Ніколи не були в Азербайджані? Для цього не треба чекати посадки на літак, брати відпустку на роботі або прогулювати пари. Достатньо прийти на захід «Відчуй Азербайджан».

На вас чекає: інтерактивна лекція про історію і культурні особливості країни; розповіді про життя в Азербайджані; спілкування з людьми, пов’язаними з Азербайджаном в форматі «Живої бібліотеки»; виставка предметів-символів країни; кава-брейк з традиційними стравами та напоями Азербайджану; розважально-пізнавальна програма з іграми, піснями та спілкуванням.

 1. Коли: 9 грудня, 18:00.
 2. Де: Хаб соціальної активності «Студія 42» (Площа Конституції, 1, під’їзд 7, поверх 2)
 3. Реєстрація за посиланням.
 4. Оргвнесок: 10 грн (гроші підуть на кава-брейки і роздатковий матеріал).

ІІ. Снігові вихідні в парку Горького.

Головна сцена

12.00 — 13.00 Дитяча розважальна програма «Одного разу в казці»

14.00 — 15.30 Шоу «Чудовий наряд» творчої студії «Pingwin»

17.00 — 18.00 Конкурсна програма «Козацькі розваги»

19.00 — 21.00 Молодіжна дискотека

Розважальний центр

13.00 — 14.00 Дитяча розважальна програма «Червона шапочка і сірий вовк»

14.00 — 17.00 Майстер-клас з Ляльці-мотанки

Ретро-парк

14.00 — 18.00 Танцювальна програма «Танцюють всі!»

17.00 — 19.00 Музичний вечір «Заспіваймо, друзі!»

ІІІ. Концерт «Між Сходом і Заходом».

9 грудня о філармонії відбудеться концерт «Між Сходом і Заходом». Виконує Олена Удрас (орган, Одеса). У програмі: Г. Гендель, Т. Альбіноні, П. Флетчер, М. Сужинський та інші.

 1. Де: Харківська філармонія, вул. Римарська, 21.
 2. Коли: 9 грудня, 18:30.
 3. Вартість: 100 – 300 грн.

ІV. Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар’яти»

9 грудня в Палаці студентів НЮАУ ім. Я. Мудрого виступить Сергій Притула та гумор-шоу «Вар’яти». За 7 років існування хлопці дали концерти майже у всіх містах України. Більш того, вже стало доброю традицією в одному місті давати не один, а відразу два, навіть три концерти за приїзд. І кожен раз «Вар’яти» видають нову 2-годинну програму. Усі свої історії артисти беруть із власного життя. Вони не жартують про політику — тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому «Вар’яти» отримали народну любов.

 1. Де: Палац студентів Юридичної академії, вул. Пушкінська, 88.
 2. Коли: 9 грудня, 20:00.
 3. Вартість: 220 – 550 грн.

kh.depo.ua

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*